Son Güncellenme: Mayıs 2020GIBIRNet Gizlilik Sözleşmesi

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve almış olduğunuz hizmetlerde, vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde herhangi bir kişisel bilginizi bizimle paylaşmak zorunda değilsiniz. Sitemizde, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplanmayacaktır. (örneğin isim, adres, telefon numarası, ya da e-posta adresi vb…)


Fakat sitemizi ziyaret eden kullanıcı bilgileri internet tarayıcısı (konum, ip adresi vb.) bilgileri bir çerez dosyasında yada istatistik tutmak için veri tabanında saklanmaktadır. Bu bilgiler kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretmek için kullanır.


Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için üye olmanız veya bir takım kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alarak kişiselleştirilecektir.


Kişisel bilgileriniz, size hizmet sunabilmek, fatura düzenleyebilmek, kargo gönderebilmek ve size özel ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak saklanır.


Kişisel bilgileriniz (ad, soyadı, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle sitemizde yayınlamaz, kullanıcı aksini belirtmediği taktirde hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.


Kişisel bilgileriniz sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. Şahıslarla paylaşılır.

a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde

b.) Firmamız mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla

c.) Üyelik Sözleşmesinde kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde


Kişisel bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle ve şifrelemeyle korunur.

Üyelik gerçekleştirirken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.

Üçüncü kişilerin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi, sizin "Kullanıcı Adı" ve "Parolanızı" paylaşmadığınız sürece mümkün değildir.

Üyeliğinizi istediğiniz zaman firmamıza telefonla yada e-posta yoluyla ulaşarak sonlandırabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Acil desteğe mi ihtiyacınız var
Yardım ?

Destek ekibimiz 7/24 sizinle

+90 850 550 0332 [email protected]